Price: NT$10,008
Original Price: NT$11,914
| Material | Aluminum |
| Model | Apple iPad 10 (2022) |
| Screen Resolution | 2160x1620 |
| Condition | Used - Very Good |
| Color | Random Colors Will Be Prioritized for the Highest Quality. |
| Screen Size | 10.9" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251204678884599690 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 1762031 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.